Nancy Šedá eminence

Vážení a mílí příznivci,
zakladatelem první generace Šedých chlupů byla naše fena Nancy Šedá eminence. Ta byla také prvním československým vlčákem na světě, který měl své internetové stránky v češtině, němčině a angličtině. Úplně první stránky ČsV vznikly někdy v roce 1997 v Dánsku a jejich tvůrci byly Rikke a Inger Klostergaard (byly pouze v dánštině a byla to prakticky jen jedna stránka s textem a pár fotkama), které mne inspirovaly k vytvoření stránek Nancy. Celou hoistorii si můžete přečíst tady ve webovém archivu.
V roce 2018 to bude 20 let co stránky vznikly a tak z piety k naší velice milované Nancynce jsem se rozhodl její stránky, už dávno propadlé na smetišti internetu, zrekonstruovat do původní podoby a zveřejnit zde. Bohužel některé fotografie a videa jsem už nedohledal ale stále se snažím, takže časem možná přibydou. Protože na jejích stránkách jsem se sám učit tvorbu WWW stránek, je tam spousta chyb, se kterými jsem se musel při rekonstrukci vypořádat a alespoň ty, které blokovaly správné zobrazení, jsem musel opravit.
Vězte, že z těhle stránek Nancy vznikl nejprve společná projekt stránek Nancy-Hoky-Bolton a z něj posléze první stránky KCHČSV v ČR, které se posléze přerodily do projektu wolfdog.org. Proto také neobsahují informace a fotky z našeho třetího a čtvrtého vrhu, protože to už byly jinak zpracovány a vypadaly úplně jinak.

Nancy tedy už navěky zůstane nejen zakladatelkou rodu Šedých chlupů, ale i zakladatelkou všech webových stránek československých vlčáků na světě.

Tak se usaďte a udělejte si malý výlet do začátků internetu, do roku 1998 …